ترمیم انگشتان پا

70,000 تومان

همانطور که بسیاری از خانم ها به زیبایی انگشتان و ناخن های دست خود اهمیت می دهند زیبایی پا و ناخن های پا نیز برایشان امری مهم و مورد توجه است. زیبایی ناخن های پا روش ها و تکنیک های گوناگونی دارد که یکی از این روش ها کاشت ناخن های پا می باشد. شما با این کار می توانید ظاهری زیبا و جذاب به ناخن های پای خود بدهید. کاشت ناخن دارای روش های گوناگونی...

این محصول را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • موجود
 • Free

امروزه زیبایی و آرایش انگشتان پا برای بسیاری از خانم ها امری مهم و با اهمیت است. روش های زیادی برای طراحی و بهبود وضعیت ظاهری انگشتان وجود دارد که یکی از این روش ها کاشت ناخن می باشد. کاشت ناخن یکی از بهترین روش ها برای زیبایی انگشتان پا بوده که استحکام خوبی به ناخن های شما می دهد و باعث می شود که دوام ناخن های شما در برابر آسیب هایی مانند شکستن و لب پر شدن افزایش یابد. کاشت ناخن انواع گوناگونی دارد که هیچکدام از این انواع کاشت ناگزیر از ترمیم نیستند. ترمیم به دلایلی نظیر شکستن، لب پر شدن، استفاده از مواد بی کیفیت و هوا گرفتن زیر مواد کاشت انجام می شود. اما ترمیم کاشت ناخن دلیل دیگری دارد که آن دلیل رشد ناخن بوده، به طوری که با رشد ناخن ها قسمت ریشه ناخن بدون مواد کاشت باقی می ماند و این موضوع سبب می شود که ناخن های شما ظاهری نامرتب و زشت داشته باشند.

همانطور که می دانید ترمیم کاشت ناخن نیازمند تجربه و مهارت بالایی بوده، بنابراین توصیه ما این است که ترمیم ناخن های خود را به دست ناخنکارن حرفه ای و با تجربه بسپارید، چرا که در غیر این صورت احتمال وارد کردن آسیب به ناخن های خود را خواهید داشت.

ترمیم انگشتان پا در سالن کاج نیل با استفاده از بهترین مارک های مواد کاشت ناخن تحت نظارت مجموعه خدمات و لوازم کاشت ناخن کاج نیل توسط برترین هنرمندان و ناخنکاران کشور دارای مدارک معتبر داخلی و بین المللی صورت می گیرد.

شما عزیزان می توانید با رزرو نوبت به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی از انواع خدمات کاشت ناخن، ترمیم ناخن، انواع طراحی و دیزاین ناخن، مانیکور و پدیکور به صورت تخصصی و حرفه ای در سالن تخصصی کاشت و خدمات ناخن و پدیکور کاج نیل با محیطی آرام و دل نشین بهره مند شوید.

مشخصات

مناسب برای
همه افراد

مرجع خاص

دیدگاه و امتیاز کاربران مشاهده دیدگاه کلیه محصولات>

امتیاز کاربران

0 از 5

از مجموع 0 امتیاز

فیلتر کردن دیدگاه ها بر اساس امتیاز کالا.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن دیدگاه