ترمیم شصت پا

35,000 تومان

امروزه زیبایی و آرایش انگشتان پا برای بسیاری از خانم ها امری مهم و با اهمیت است. روش های زیادی برای طراحی و بهبود وضعیت ظاهری انگشتان وجود دارد که یکی از این روش ها کاشت ناخن می باشد. همانطور که می دانید انواع کاشت ناخن به دلایل مختلفی نظیر لب پر شدن ناخن، شکستن مواد کاشت روی ناخن، هوا گرفتن زیر مواد کاشت یا استفاده از مواد کاشت نامرغوب و بی...

این محصول را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • موجود
 • Free

همانطور که بسیاری از خانم ها به زیبایی انگشتان و ناخن های دست خود اهمیت می دهند زیبایی پا و ناخن های پا نیز برایشان امری مهم و مورد توجه است. زیبایی ناخن های پا روش ها و تکنیک های گوناگونی دارد که یکی از این روش ها کاشت ناخن های پا می باشد. شما با این کار می توانید ظاهری زیبا و جذاب به ناخن های پای خود بدهید. برای کاشت انگشتان پا در بعضی موارد نیازی به کاشت تمام انگشتان پا نیست که در این شرایط شما می توانید تنها ناخن شصت پای خود را کاشت کنید. کاشت ناخن دارای روش های گوناگونی بوده که همه ی این روش ها نیازمند ترمیم می باشند، ترمیم انگشتان پا نیازمند مهارت و تجربه بالایی بوده که توصیه می شود توسط ناخنکاران حرفه ای و متخصص انجام شود زیرا در غیر این صورت امکان آسیب به ناخن ها به وجود می آید. 

ترمیم شصت پا در سالن کاج نیل با استفاده از بهترین مارک های مواد کاشت ناخن تحت نظارت مجموعه خدمات و لوازم کاشت ناخن کاج نیل توسط برترین هنرمندان و ناخنکاران کشور دارای مدارک معتبر داخلی و بین المللی صورت می گیرد.

شما عزیزان می توانید با رزرو نوبت به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی از انواع خدمات کاشت ناخن، ترمیم ناخن، انواع طراحی و دیزاین ناخن، مانیکور و پدیکور به صورت تخصصی و حرفه ای در سالن تخصصی کاشت و خدمات ناخن و پدیکور کاج نیل با محیطی آرام و دل نشین بهره مند شوید.

مشخصات

مناسب برای
همه افراد

مرجع خاص

دیدگاه و امتیاز کاربران مشاهده دیدگاه کلیه محصولات>

امتیاز کاربران

0 از 5

از مجموع 0 امتیاز

فیلتر کردن دیدگاه ها بر اساس امتیاز کالا.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن دیدگاه