مانیکور خیس

70,000 تومان

مانیکور ابتدایی ترین مرحله رسیدگی به ناخن ها بوده و در عین حال یکی از مهم ترین اعمال جهت زیبا سازی ناخن ها می باشد که در سالن های ناخن انجام می شود. مانیکور ناخن ها از جمله مراحل اصلی و اولیه برای انجام هرگونه کاشت ناخن و ژلیش روی ناخن ها می باشد. ناخن های شما با انجام مانیکور جلوه ای زیبا خواهد داشت و باعث می شود که دستان شما ظاهری یکدست و...

این محصول را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • موجود
 • Free

مانیکور شامل شکل دادن و فرم دادن به لبه های آزاد ناخن، جدا کردن پوست های مرده اطراف ناخن یا همان کوتیکول و به عقب بردن آنها و همچنین ماساژ دست می باشد. مانیکور ناخن به عنوان یکی از مراحل ابتدایی و اصلی در زیبایی و آرایش ناخن ها بوده و قبل از انجام هرگونه کاشت ( کاشت ژل و کاشت اکریلیک ) و ژلیش در سالن کاج انجام می شود و همچنین باعث می شود مواد کاشت و ژلیش بهتر روی ناخن های شما قرار بگیرد و احتمال هوا گرفتن زیر مواد کاشت به حداقل برسد. مانیکور ناخن شامل سوهان کشی و شکل دادن به لبه های آزاد ناخن ها، جدا کردن و به عقب بردن پوست های اطراف ناخن ( کوتیکول ) و ماساژ دست می باشد که باعث می شود ناخن هایی زیبا و یکدست داشته باشید.

مانیکور در سالن کاج نیل با استفاده از بهترین ابزار و وسایل تحت نظارت مجموعه خدمات و لوازم کاشت ناخن کاج نیل توسط برترین هنرمندان ناخن کشور با مدارک معتبر بین المللی و داخلی انجام می پذیرد.

شما می توانید با رزرو نوبت به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی از انواع خدمات کاشت ناخن، ترمیم، انواع طراحی و دیزاین ناخن، مانیکور و پدیکور به صورت حرفه ای در سالن تخصصی کاشت و خدمات ناخن و پدیکور کاج نیل با محیطی آرام و دلنشین بهره مند شوید.

مشخصات

مناسب برای
همه افراد

مرجع خاص

دیدگاه و امتیاز کاربران مشاهده دیدگاه کلیه محصولات>

امتیاز کاربران

0 از 5

از مجموع 0 امتیاز

فیلتر کردن دیدگاه ها بر اساس امتیاز کالا.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن دیدگاه