پدیکور ساده

110,000 تومان

پدیکور یک عمل آرایشی و بهداشتی تلقی می شود که هدف از انجام آن افزایش زیبایی و بهبود بخشیدن به سلامت ناخن های پا و همچنین مرطوب کردن پوست پا می باشد. اگر شما نیز مدت زمان زیادی را بیرون از منزل می گذرانید و پاهایتان مدام در کفش هستند و شرایط نامناسبی دارند، پوست پای شما و همچنین ناخن های شما مستعد ابتلا به انواع آسیب های پوستی نظیر خشکی، زبری...

این محصول را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • موجود
 • Free

پدیکور یک عمل زیبایی برای پا و ناخن های پا می باشد که مشابه مانیکور است. هدف از انجام پدیکور بهبود سلامت و افزایش زیبایی پا و ناخن های پا می باشد و طرفداران زیادی دارد و مورد توجه بسیاری از افراد می باشد. پدیکور نه تنها باعث بهبود سلامت ناخن های پا می باشد بلکه سلول های مرده پوست پا را نیز از بین برده و شامل سوهان کشی ناخن های پا، حذف کردن پوست های مرده اطراف ناخن، لایه برداری، مرطوب کردن و ماساژ پا می باشد. انجام متداوم پدیکور مزایای بسیار زیادی دارد که یکی از آن ها جلوگیری از ایجاد عفونت می باشد. چند راه برای پیشگیری از ابتلا به انواع عفونت در پاها وجود دارد. کوتاه کردن و تمیز کردن ناخن های پا که در طول پدیکور نیز انجام می شود از رشد ناخن ها و منحرف شدن آن به داخل گوشت اطراف ناخن ها و ایجاد عفونت جلوگیری می کند.

از آنجایی که پدیکور شامل ماساژ کف پا و ناحیه ساق پا می باشد باعث تقویت و بهبود گردش خون در نواحی مختلف پا می شود. افزایش گردش خون می تواند از مواردی مانند بروز درد و رگ های واریسی در ساق پا جلوگیری کند و همچنین جریان خون سالم به توزیع یکنواخت گرما در بدن شما کمک می کند.

پدیکور در سالن کاج نیل با استفاده از بهترین مارک های مواد اسپا تحت نظارت مجموعه خدمات و لوازم کاشت ناخن کاج نیل توسط برترین هنرمندان و ناخنکاران کشور دارای مدارک معتبر داخلی و بین المللی صورت می گیرد.

شما عزیزان می توانید با رزرو نوبت به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی از انواع خدمات کاشت ناخن، ترمیم ناخن، انواع طراحی و دیزاین ناخن، مانیکور و پدیکور به صورت تخصصی و حرفه ای در سالن تخصصی کاشت و خدمات ناخن و پدیکور کاج نیل با محیطی آرام و دل نشین بهره مند شوید.

مشخصات

مناسب برای
همه افراد

مرجع خاص

دیدگاه و امتیاز کاربران مشاهده دیدگاه کلیه محصولات>

امتیاز کاربران

0 از 5

از مجموع 0 امتیاز

فیلتر کردن دیدگاه ها بر اساس امتیاز کالا.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن دیدگاه